Zakończyła się akcja czytelnicza „Biorę w ciemno”, która trwała od 8 mają do 15 mają 2026r. Wszystkie tajemnicze książki owinięte w szary papier błyskawicznie zniknęły z bibliotecznego stołu. Uczniowie naszego technikum udowodnili, że nie oceniają literatury po okładce i chętnie podejmują czytelnicze wyzwania. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie i odwagę w odkrywaniu nieznanych autorów. Mam nadzieję, że wylosowane książki przyniosły wiele emocji. Zapraszam do biblioteki. Anna Kujawa

d43446c4-c651-4519-8c06-d848e47522dbff86fd47-8612-44a5-ad64-899002278516