W dniu dzisiejszym odbył się Turniej w piłce nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju brały udział 4 drużyny reprezentujące klasy: I,II,III,IV TI. Po zaciętej walce
1m zajęła klasa III Jakubiec Miłosz Majda Kacper Simura Franek Trela Przemysław Ryl Adrian Walaszkiewicz Jan Lipiński Antoni.
Najlepszy bramkarz ; Walendzik Piotr
Najlepszy strzelec; Piera Marcin.
 
2 miejsce klasa IV TI
3 miejsce klasa II
4 miejsce klasa I
 95b156cc-1374-46a9-b6ed-aeb7f9e819a4
5bf33e81-bda7-46d1-a088-3125ff8606fb
a722247d-1508-4b2f-acef-d8cd1a9e1cd6
1687b06b-f671-4109-898a-81961dc5691b