W dniu dzisiejszym odbył się Turniej w piłce nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju brały udział 4 drużyny reprezentujące klasy: I,II,III,IV TI. Po zaciętej walce
1m zajęła klasa III Jakubiec Miłosz Majda Kacper Simura Franek Trela Przemysław Ryl Adrian Walaszkiewicz Jan Lipiński Antoni.
Najlepszy bramkarz ; Walendzik Piotr
Najlepszy strzelec; Piera Marcin.
2 miejsce klasa IV TI
3 miejsce klasa II
4 miejsce klasa I



