Lepiej zapobiegać niż leczyć
W dniu 18 stycznia 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w programie profilaktycznym - „RapPedagogia” zorganizowanym przy współpracy rodziców.
Była to ciekawa alternatywa wobec tradycyjnych prelekcji profilaktycznych realizowanych z uczniami w ławkach szkolnych.
Program nosi nazwę – RAP PEDAGOGIA – i jest oparty na muzyce Hip Hop, elementach profilaktyki oraz inspirowany przeszłym życiem autora i wykonawcy. Autor projektu "RapPedagogia" jest założycielem fundacji "Młodzi dla Młodych" która swoją siedzibę ma w Pabianicach. Jest także pedagogiem oraz animatorem projektów pedagogicznych z młodzieżą na ulicach. Przed laty sam mierzył się z wieloma problemami będąc wychowankiem Domu Dziecka. Jako młody człowiek przedawkował narkotyki i omal nie umarł. Obecnie jeżdżąc po Polsce dociera do wielu szkół. Hasłem spotkania jest: "Lepiej zapobiegać niż leczyć"
Składamy serdeczne podziękowania Pani Agacie Bojanowskiej, która jest przedstawicielem rodziców i jednocześnie inicjatorem spotkania.
" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]Galeria...