WYJAZDY DO KINA
13 listopada i 14 listopada uczniowie naszej szkoły wyjechali do kina Helios na projekcje filmu „Listy do M. 3”
Celem wyjazdu było:
- kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej
- kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych
- integracja uczniów i wzmocnienie więzi koleżeńskiej...