11 kwietnia 2017 r. – Mistrzostwa Powiatu w koszykówce dziewcząt
W dniu 11.04.2017 r. w Wolborzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w koszykówce dziewcząt. w turnieju udział wzięły cztery szkoły: z Wolborza, Bujen, Szydłowa i Czarnocina.
Nasza reprezentacja w składzie:
Aleksandra Ścieszko
Aleksandra Kotynia
Martyna Osmulska
Natalia Kacperska
Paulina Płeska
Kinga Szwedowska
Paulina Klepacz
Patrycja Marczak
zajęła III miejsce.
Za walkę do końca i sportową postawę dziekujemy....