15 listopada 2016 r. – Program profilaktyczny „Korekta „
15 listopada 2016 r. został zrealizowany program profilaktyczny KOREKTA.
Jego głównym celem było zmniejszenie tendencji do ryzykownych zachowań alkoholowych oraz identyfikacja ewentualnego problemu alkoholowego.
W spotkaniu prowadzonym przez pracownika Centrum PROGRES panią Urszule Pecynę wzięło udział 56 uczniów z klas maturalnych.
Inicjatorką imprezy była pani pedagog Edyta Sęk. Program został zrealizowany ze środków Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]Galeria...