W dniu 12 grudnia 2019 r.  w naszej szkole odbyło się spotkanie przedświąteczne całej społeczności szkoły. Spotkanie uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście Pan Dariusz Magacz- Wicestrostwa Powiatu Piotrkowskiego  oraz Pani Aldona Wypych Leśniewska- Przewodnicząc Rady Rodziców.

Uczniowie, przygotowani przez Panią Małgorzatę Solarek, zaprosili widzów na przedstawienie „Niebo-piekło” Sztuka oparta była na ciekawym pomyśle. Młodzi aktorzy przedstawili historię narodzin Chrystusa, słowo połączono z pięknymi kolędami.  Jasełka wprowadziły zebranych w świąteczny nastrój.
Po części artystycznej głos zabrał   Pan Dariusz Magacz,  który złożył świąteczne życzenia.

Kolejnym punktem  spotkania był konkurs kolęd i pastorałek. Wszyscy uczniowie włączyli się we wspólny śpiew kolęd.

Następnie wręczono Złote  Sowy w różnych kategoriach. Statuetka Sowy to wyjątkowe wyróżnienie dla wyróżniających się  uczniów.

Na koniec  pan dyrektor  złożył wszystkim zebranym życzenia i zaprosił wszystkich do szkolnej stołówki. W czasie spotkania można było przełamać się opłatkiem i  spróbować pysznych ciast przygotowanych na tę uroczystość przez rodziców naszych uczniów. To przedświąteczne spotkanie było chwilą wytchnienia od codziennego pośpiechu i zabiegania. Pozwoliło też poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Wszystko to odbyło się na tle przepięknie przygotowanej i nastrojowej scenografii.

O godzinie 16.00 na świetlicy w internacie wszyscy rodzice mogli obejrzeć jasełka
 i posłuchać kolęd w wykonaniu uczniów.

Galeria