Od 26.09 do 2.10 odbyły się w naszej szkole  obchody Europejskiego Dnia Języków, który przypadał w sobotę 26.09. i był obchodzony w naszej placówce jako „Dzień Języka Angielskiego” i całotygodniowy event promujący naukę tego języka.

Uczniowie  wzięli udział w konkursach językowych online i różnorodnych zabawach językowych, przez cały tydzień wykonywali plakaty i ulotki promujące naukę języków obcych, poszerzali swoją wiedzę o językach europejskich, a punkt kulminacyjny nastąpił w piątek. Mieszkańcy Internatu pod kierunkiem kierownika Małgorzaty Lachety

i nauczyciela języka angielskiego Agnieszki Jaroniek zaprezentowali swoje umiejętności wokalno – taneczne oraz przedstawili korzyści płynące z nauki języka angielskiego, który jest najczęściej używanym językiem na świecie. Krótką fotorelację z „Dnia Języka Angielskiego” w naszej szkole obejrzeć można na FB naszej szkoły.

W konkursie General Knowledge Quiz wzięło udział 27 uczniów, w którym zwyciężyli ex aequo Justyna Brdoń i Jakub Nadaj. II miejsce zajął Igor Maciejek.

W konkursie plastycznym- Plakat promujący EDJ – jury konkursowe przyznało wyróżnienia które otrzymały: Kamila Świech i Natalia Pawlicka.

Wszystkim uczestnikom konkursów GRATULUJEMY !!!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z „Dnia Języka Angielskiego” w naszej szkole 🇺🇸🇬🇧