Boże Narodzenie to czas życzeń, kolęd, cudownych pierogów. To czas, kiedy trzeba pięknie ubrać choinkę, najlepiej  samodzielnie wykonanymi ozdobami. Te właśnie są najcenniejsze i najpiękniejsze.  By wprowadzić młodzież w magię świąt , został ogłoszony konkurs na najpiękniejszą bombkę i ozdobę choinkową . Uczniowie wykazali się ogromnym talentem. Prace konkursowe wyróżniały się pięknem, pomysłowością uczniów- były wykonane różnymi technikami.  Komisja konkursowa miała duży problem, gdy musiała wybrać  nagrodzone prace.

konkurs2

A oto wyniki:

I miejsce zajęli– Kijewski Łukasz, Kwiatkowski Alan

II miejsce zajęli– Maciaszczyk Oliwia, Michalina Florczyk, Adrian Grudziński

III miejsce zajęli– Kuzik Adrian, Fornalczyk Igor

Wyróżnienia:

Małgorzata Antosik, Jakub Wojna

konkurs5

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!

konkurs3

konkurs4

konkurs1