W dniu 14 maja 2022 r. nasza szkoła prezentowała ofertę edukacyjną na Targach Edukacji i Pracy zorganizowanych w Piotrkowie Tryb.

Celem wydarzenia było przekazanie młodym ludziom, kończącym edukację na poziomie szkoły podstawowej, informacji o kierunkach kształcenia i warunkach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Trwa nabór na rok szkolny 2022/2023, a co za tym idzie staramy się dotrzeć do jak największej liczby osób zainteresowanych nauką w naszej szkole. Jednym z naszych działań promocyjnych w minionym tygodniu było wzięcie udziału
w
Targach. Nasze stoisko odwiedzili rodzice i uczniowie szkół podstawowych z terenu Piotrkowa i okolic, a nasza oferta edukacyjna spotkała się z ogromną sympatią oraz zainteresowaniem. Przygotowane przez nas materiały promocyjne rozeszły się w mgnieniu oka. Dziękujemy organizatorom za umożliwienie reklamy naszej szkoły, wszystkich zainteresowanych nauką zapraszamy do szkoły a niezdecydowanych do odwiedzenia naszej szkoły!

Mamy nadzieję, że zorganizowane Targi Edukacji i Pracy pomogą młodym ludziom wytyczyć swoją drogę, która zakończy się sukcesem zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym.

promocja2022