Dnia 7 czerwca b.r. w ZS CKU im. J. Poniatowskiego odbyły się Gminne Biegi Przełajowe zorganizowane przez Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Tęcza” w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego przez Gminę Czarnocin.

W Gminnych Biegach Przełajowych, które w tym roku odbywały się pod hasłem: wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z teren naszej Gminy – z Czarnocina i z Szynczyc oraz uczniowie naszej placówki. Bieg odbył się w dwóch kategoriach wiekowych, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców z klas VII – VIII SP oraz dla dziewcząt i chłopców z Technikum.

LUKS „Tęcza” nagrodził zwycięzców Pucharami i Dyplomami za I, II i III miejsce w każdej kategorii, a Pani Zastępca Wójta Gminy Czarnocin – Aneta Stawiana Kosiorek wręczyła nagrody ufundowane przez Gminę Czarnocin również w 4 kategoriach.

Szczęśliwymi zwycięzcami Gminnych Biegów Przełajowych w kategorii dziewcząt z klas VII – VIII SP okazały się być uczennice SP w Czarnocinie, a w tej samej kategorii wiekowej chłopców – uczniowie ze SP w Szynczycach.

Kategoria Dziewczęta kl. VII – VIII SP

I miejsce – Hanna Chmiel

II miejsce – Olimpia Błoch

III miejsce – Klaudia Rzepecka

Kategoria Chłopcy kl. VII – VIII SP

I miejsce – Adam Kowalczyk

II miejsce – Krystian Badek

III miejsce – Mateusz Sochacki

Wszystkim uczniom ze szkół podstawowych z naszej Gminy, którzy zdecydowali się na udział Gminnych Biegach Przełajowych serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom jeszcze raz GRATULUJEMY!

Jeśli chodzi o uczniów naszej szkoły, podium przedstawia się następująco:

Kategoria Dziewczęta Technikum

I miejsce – Maria Baranowska – kl. III 5 TAK

II miejsce – Aleksandra Tomporek – kl. III 5 TAK

III miejsce – Karolina Milczarek – kl. III 5 TŻ

Kategoria Chłopcy Technikum

I miejsce – Nazarii Chuprynyuk – kl. I TŻ

II miejsce – Michał Florczyk – kl. III 5 TAK

III miejsce – Kamil Szymor – kl. I TR

Wszystkim uczniom naszej szkoły, członkom LUKS „TĘCZA” dziękujemy za liczny udział w Gminnych Biegach Przełajowych. Zwycięzcom – serdecznie jeszcze raz GRATULUJEMY!

Nie mówimy Do widzenia, tylko Do zobaczania na następnych biegach w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy Gminnych Biegów Przełajowych: Prezes LUKS „Tęcza” Agnieszka Jaroniek i nauczyciel wychowania fizycznego Agnieszka Glonek we współpracy z Urzędem Gminy w Czarnocinie.

 

Galeria