Kiedy za oknem zaczynało się robić szaro i ponuro jedna z nauczycielek ZSCKU w Czarnocinie pani Agnieszka Jaroniek wpadła na pomysł aby przełamać ten depresyjny nastrój i zrobić coś dobrego dla potrzebujących. Do pomocy zaangażowała swoje uczennice i pedagoga szkolnego. Razem wybrali rodzinę dla której przygotują SZLACHETNĄ PACZKĘ- dar człowieka dla człowieka, prosto z serca.

 Dzięki ogromnemu wysiłkowi wszystkich zaangażowanych paczka pełna potrzebnych rzeczy dotarła w piątek do magazynu, a w sobotę do rodziny.

 Od wolontariuszki opiekującej się rodziną spłynęła wiadomość, że paczka, którą wszyscy tworzyli wywołała łzy wzruszenia u pana Cezarego. Ponoć chłopaki nie płaczą a jednak. Łączna kwota pomocy przekazana w formie rzeczowej to ponad 5 tyś złotych. To wkład w Weekend Cudów całej społeczności szkolnej i ich bliskich.

RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO

Galeria