W dniu 15 lutego uczniowie naszej szkoły uczący się w zawodzie technik rolnik wzięli udział w powiatowym finale XLI OLIMPIADZIE MŁODYCH PRODUCENTÓW ROLNYCH zorganizowanej przez Związek Młodzieży Wiejskiej, który w tym roku odbył się w naszej szkole. Jest nam niezmiernie miło poinformować ,że w czołówce znaleźli się uczniowie naszej szkoły. I miejsce Jakub Wojna klasa 4 TR, drugie miejsce Adrian Gruziński klasa 5 TR oraz 4 miejsce Kacper Kokosa klasa 5 TR. Jesteśmy dumni z wysokiej wiedzy naszych uczniów, gratulujemy brawo. Czekamy na dalsze sukcesy na szczeblu wojewódzkim, który już niebawem . Serdeczne podziękowania dla lokalnych przedsiębiorców za ufundowanie atrakcyjnych nagród Agro Kocięba oraz Invest-rol. Dziękujemy również za obecność władzom Powiatu Piotrkowskiego reprezentowanym przez pana Marcina Strumiłło oraz Wójtowi Gminy Czarnocin panu Romanowi Miksie.

Galeria