20 maja odbył się Turniej w piłkę siatkową drużyn 3 osobowych. W Turnieju Brało udział 30 uczniów -9zespołów. Po emocjonujących meczach i walki o każdy punkt
I miejsce zajęła klasa IV T R w skladzie: Badek Krystian Osmulski Adrian Strumiłło Kacper
2 miejsce klasa IIITI /TR Ryl Adrian Lipiński Mateusz Trela Przemysław Walaszkiewicz Jan
3 miejsce klasa IV TI Jaszczyk Aleksander Walendzik Piotr Piera Marcin.

