„Bawmy się razem” 2023
29 maja 2023 r. w naszej szkole odbył się Piknik Wiosenny pod hasłem „Bawmy się razem” na którym gościliśmy Starostę Powiatu Piotrkowskiego Pana Piotra Wojtysiaka, Wicestarostę Powiatu Piotrkowskiego Pana Dariusza Magacza, Kierownika Wydziału Projektów i Funduszy Zewnętrznych Pana Marcina Strumiłło, Wójta Gminy Czarnocin Pana Romana Miksę i Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej Panią Milenę Dzięcielewską.
Uczniowie technikum i okolicznych szkół podstawowych wraz z nauczycielami wzięli udział w przygotowanych atrakcjach.
FULL OUT Dance Studio Anna Wojcieszek przygotowała piękny występ dziewcząt i naukę tańca, a Klub Aikido Aikikai pokazy sztuk walki i samoobrony kobiet.
Drużyny przybyłych szkół wzięły udział w Międzyszkolnym Turnieju w piłkę nożną. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym:
I miejsce Zespół Szkół Zespół Szkół CKU im. Juliusza Poniatowskiego w Czarnocinie
II miejsce Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Babach
III miejsce Szkoła Podstawowa z Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnocinie
Uczniowie mieli możliwość aktywnego udziału w warsztatach florystycznych i rękodzielniczych, informatycznych oraz doskonalenia zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pod okiem pracowników Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego
z Dąbrowy Górniczej.
Pracownicy Centrum Informacji...