„Wiem, potrafię, ratuję”
W dniu 16.03.2023 r. nasza młodzież uczestniczyła w I edycji konkursu medycznego „Wiem, potrafię, ratuję”. Konkurs składał się z części teoretycznej, w którym było 30 pytań i części praktycznej, złożonej z trzech sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Nasze dwa zespoły ratunkowe, reprezentujące szkołę,, bardzo dobrze sobie poradziły z każdym zadaniem, osiągając bardzo wysokie lokaty. Dziękujemy za udział młodzieży i już jesteście wygrani, bo pokazaliście, że Wasza wiedza i umiejętności są ponad przeciętność!
" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]
Galeria...