Regulamin wiosennego pikniku „Bawmy się razem”
REGULAMIN
wiosennego pikniku „BAWMY SIĘ RAZEM”
7 czerwca 2022
1. Organizatorem wiosennego pikniku „BAWMY SIĘ RAZEM” (zwanego dalej „wydarzeniem”) jest: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Juliusza Poniatowskiego w Czarnocinie
2. Termin i miejsce wydarzenia: Wydarzenie odbędzie się w wtorek, 7 czerwca 2022 r.,
w godzinach 10:00 – 13:00, na stadionie sportowym przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Juliusza Poniatowskiego w Czarnocinie.
3. Zasady przebiegu wydarzenia:
1) Wydarzenie ma charakter otwarty. Wstęp na teren wydarzenia jest bezpłatny.
2) Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem wydarzenia.
3) Wstęp na teren wydarzenia jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.
4) Wszelkich informacji w czasie trwania pikniku udziela punkt informacyjny znajdujący się na stadionie przy ZSCKU w Czarnocinie
5) Organizator zapewnia pomoc przed medyczną. Punkt pomocy przed medycznej na wypadek konieczności udzielenia nagłej pomocy znajduje się na terenie stadionu sportowego i jest wyraźnie oznakowany.
6) Za osoby niepełnoletnie odpowiedzialność ponoszą ich opiekunowie.
7) Na teren wydarzenia nie będą wpuszczane osoby nietrzeźwe, będące pod wpływem środków odurzających oraz osoby, które...