Boże Narodzenie to czas życzeń, kolęd, cudownych pierogów. To czas, kiedy trzeba pięknie ubrać choinkę, najlepiej samodzielnie wykonanymi ozdobami. Te właśnie są najcenniejsze i najpiękniejsze. By wprowadzić młodzież w magię świąt , został ogłoszony konkurs na najpiękniejszą bombkę i ozdobę choinkową . Uczniowie wykazali się ogromnym talentem. Prace konkursowe wyróżniały się pięknem, pomysłowością uczniów- były wykonane różnymi technikami. Komisja konkursowa miała duży problem, gdy musiała wybrać nagrodzone prace.
A oto wyniki:
I miejsce zajęli- Kijewski Łukasz, Kwiatkowski Alan
II miejsce zajęli- Maciaszczyk Oliwia, Michalina Florczyk, Adrian Grudziński
III miejsce zajęli- Kuzik Adrian, Fornalczyk Igor
Wyróżnienia:
Małgorzata Antosik, Jakub Wojna
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!
...