maj 2017 r – Liga strzelecka z karabinka pneumatycznego
11 maja zakończyła się Liga strzelecka z karabinka pneumatycznego szkół ponadgimnazjalnych powiatu piotrkowskiego.
W lidze startowało 14 drużyn w tym 69 zawodników i zawodniczek.
Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny.
I drużyna
Kamil Sykuła
Konrad Owczarek
Mateusz Kozal
Piotr Janiec
zajęła IV miejsce
II drużyna
Kinga Szwedowska
Paulina Góralczyk
Konrad Koziarski
Lukasz Hrabski
zajęła VI miejsce
III drużyna
Kacper Nowak
Marcin Pańków
Artur Kołodziejczyk
zajęła XII miejsce
Indywidualnie na 69 startujących;
VI miejsce - Piotr Janiec
VIII miejsce- Mateusz Kozal
IX miejsce - Konrad Owczarek
X miejsce - Kamil Sykuła
VIII miejsce - Kinga Szwedowska
Gratulujemy.
...