01-02 kwietnia 2017 r.- Przedświateczne spotkania
W dniach 01-02. 04.2017 r. nasza szkoła wzięła udział w dwóch spotkaniach - kiermaszach przedświatecznych.
Pierwsze odbyło się 01.04.2017 r. w Domu Kultury w Będkowie. Natomiast 02.04.2017 r. byliśmy w Zespole Szkolno Gimnazjalnym w Czarnocinie na uroczystości "Wiosna w Czarnocinie" zorganizowanej przez KGW przy współudziale Gminy Czarnocin.
Naszą szkołę reprezentowali nuczyciele: Małgorzata Zawisza, Elżbieta Caban-Cieślak, Anna Bernaciak, Agnieszka Jaroniek oraz uczennice: Marta Bojanowska, Katarzyna Michalak, Patrycja Marczak, Sandra Bojanowska.
Stoisko szkoły przygotowali uczniowie Technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu.
Tematyką nawiązywało no do Świąt Wielkiej Nocy.
" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]Galeria...