marzec 2017 r. – Zlot turystyczny „Poznajemy Polskie Góry”
W miesiącu marcu 2017 r. młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnocinie oraz członkowie Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Tęcza w Czarnocinie brali udział w organizowanym co roku zlocie turystycznym "Poznajemy Polskie Góry".
Tym razem poznaliśmy okolice Beskidu Śląskiego i kuchnię śląską. Zwiedziliśmy Szczyrk, Wisłe, Bielsko-Białą.
W tygodniowym zlocie doskonaliliśmyy jazdę na łyżwach i na nartach w Ośrodkach na Białym Krzyżu oraz Skrzycznym.
Będąc na skoczni narciarskiej im. Adama Małysza podziwialiśmy panoramę Wisły i okolicznych miejscowości.
Zlot był znakomitym oderwaniem się od codziennych obowiazków i pokazał jak miło i sportowo można spędzać czas.
" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]
Galeria...