„Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych”
W roku szkolnym 2018/2019 Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego realizuje program stypendialny "Zawodowcy w Łódzkiem - stypendia dla najzdolniejszych".
Celem programu stypendialnego jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego uczniom kształcącym się w szkołach zawodowych. w naszej szkole stypendium takie uzyskali:
Paulina Klepacz - kl. IV TA
Kinga Szwedowska kl. IV TA
Dagmara Turek kl. IV TŻ
Dorota Gwóźdź kl. III TŻ
Patrycja Antosik kl. II TA
Natalia Bogołębska kl. II TA
Karina Sęk kl. II TA
Klaudia Górecka kl. II TA
Warunkiem uzyskania w/w stypendium była średnia ocen minimum 4,5 z przedmiotów zawodowych uzyskana w roku szkolnym 2017/2018.
Każdy z uczniów otrzymał stypendium w kwocie 6000,00 zł płatne w 10 ratach. Stypendium to uczniowie mogą wykorzystać na wyposażenie swojego warsztatu pracy oraz podniesienie kwalifikacji zawodowych w zawodzie w którym się uczą.
Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym.
Projekt pn. „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa XI. Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działanie...