Nasza szkoła jak co roku w przedświątecznym okresie w ramach wolontariatu podejmuje różnorodne inicjatywy.
W tym roku włączyliśmy się do akcji Ministra Edukacji Narodowej „Razem na Święta”.
7 i 14 grudnia zorganizowaliśmy spotkanie przedświąteczne dla uczniów gimnazjum
i szkoły podstawowej w Kurowicach, Szynczycach i Czarnocinie.
W dniu 13 grudnia odwiedziliśmy dzieci z Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Wspólnie spędzone popołudniu upłynęło nam w miłej atmosferze przy śpiewie pastorałek i zabawie. Podarowaliśmy każdemu dziecku paczkę ze słodyczami i owocami oraz pierniczki przygotowane przez Panią Dorotę Swarbułę i uczniów z klasy IV TŻ. Ponadto przekazaliśmy podopiecznym Domu Dziecka prezenty od osób i firm, które chciały za naszym pośrednictwem sprawić radość dzieciom – były to ubranka, zabawki, gry, materiały plastyczne, środki higieniczne, słodycze. W imieniu własnym i dzieci dziękujemy całej społeczności naszej szkoły oraz Niepublicznemu Żłobkowi „Misiaczek” i rodzicom dzieci uczęszczających do Żłobka „Misiaczek”, Salonowi Kosmetycznemu „Aga” Agnieszka Włodarska, Firmie LOUDRESS Magdalena Adamczyk, Pani Sylwii Szymańskiej, Pani Dorocie Płachta, Pani Aldonie Wypych, Pani Annie Bzowskiej, Panu...